بلوک هبلکس یکی از بهترین انواع بلوک‌هایی است که با استفاده از بروزترین فناوری و مواد اولیه با کیفیت تولید و طراحی می‌شود. این بلوک با داشتن مقاومت مکانیکی بسیار بالا، به عنوان یکی از بهترین انواع مصالح در صنعت ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک بلوک ضد زلزله به شمار می‌رود. عرضه کنندگان بلوک هبلکس قشم ارزان، در قالب بازارهای عرضه آنلاین فعالیت خود را گسترش داده‌اند و این محصول را با کیفیت بالا و قیمت اقتصادی ارائه می‌نماید.

عرضه کنندگان بلوک هبلکس قشم ارزان

اطلاعاتی درباره کاربرد بلوک هبلکس

اطلاعاتی درباره کاربرد بلوک هبلکس

استفاده از انواع بلوک در صنعت ساختمان سازی موجب شده است که در روند طراحی و ساخت انواع مختلف ساختمان‌های تجاری، کارخانجات و ساختمان‌های مسکونی، تسریع ایجاد شود. گسترش فناوری‌ها در حوزه تولید مصالح ساختمانی، موجب شده است هرساله، انواع مختلف بلوک‌ها، با کیفیت بالاتر و مزیت‌ها و ویژگی‌های بهتر، تولید و طراحی شود.

بلوک‌های هبلکس یکی از انواع جدید مصالح ساختمانی هستند که به دلیل داشتن مزیت‌های متعدد در دهه اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. این بلوک با استفاده از از بهترین متریال اولیه و فناوری خاصی تولید و طراحی می‌شوند و دارای وزن سبک‌تری نسبت به سایر انواع بلوک است. که این امر در صنعت ساختمان سازی یک امتیاز مهم به شمار می‌رود و موجب می‌شود بلوک در برابر زلزله و ارتعاشات مقاومت بالایی را داشته باشد.

از ویژگی‌های مهم بلوک هبلکس می‌توان به ویژگی عایقی آن اشاره کرد. ترکیباتی که در این بلوک وجود دارد به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی عمل می‌کند و نیاز به استفاده از سایر متریال‌ها برای عایق‌بندی ساختمان را به حداقل ممکن می‌رساند. بلوک‌های هبلکس علاوه بر این مزایا، در برابر اشتعال و آتش سوزی مقاومت بسیار خوبی دارد و ایمنی ساختمان را در شرایط حوادث متر غیرمترقبه و آتش سوزی فراهم می‌کند.

ابعاد بزرگتر بلوک مدل هبلکس نسبت به سایر انواع بلوک یکی از علل محبوبیت این متریال در صنعت ساختمان سازی است. چرا که علاوه بر سرعت بخشیدن به پروژه‌های عمرانی، صرفه جویی در هزینه‌ها را نیز به همراه دارد.

صادرات انواع بلوک هبلکس قشم

صادرات انواع بلوک هبلکس قشم

تولید بلوک هبلکس در کشور ما با استفاده از بهترین مواد اولیه و تحت نظر مهندسان مجرب انجام می‌شود. این پارامترها موجب شده است، محصولات ایرانی در عین داشتن قیمت ارزان، دارای کیفیتی قابل رقابت با نمونه‌های خارجی گردد و علاوه بر تامین نیاز داخلی، به کشورهای مختلف جهان صادر شود. صادرات بلوک هبلکس ارزان قشم، توسط مراکز متعددی انجام می‌شود.

مجموعه پخش و توزیع بدون واسطه انواع بلوک، مهمترین بازار تجاری و تخصصی است که صادرات بلوک درجه یک ایرانی به کشورهای مختلف جهان را انجام می‌دهد. در این بازار، خریداران بین‌المللی می‌توانند سفارش عمده خود را به شکل اینترنتی ثبت نمایند و خریدی ضمانت شده و مطمئن را تجربه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *